FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një prodhues apo kompani tregtare?

Ne jemi prodhues origjinal i watches dore, ka mbi 15 vjet përvojë në prodhimin e shikon me porosi, ndërsa ne ofrojmë shërbimin e projektimit në qoftë se ju nuk keni dizajnin e vet të shikojnë.

Ku është fabrika e juaj?

Fabrika jonë ndodhet në Changping Qyteti i Dongguan City, Kinë. Me mbi 1200 metra katrorë, 40 shtabeve profesional të cilët kanë punë në industrinë e shikojnë për vite me rradhë.

Po në lidhje me metodat e pagesës

Ne pranojmë T / T për sasi të madhe, si dhe për sasi të vogël, ju mund të na paguani me Paypal, Western Union, MoneyGram, Ruajtje dhe etj

Çfarë është koha juaj e dorëzimit?

Zakonisht kohën e dorëzimit është 30-35 ditë për watches silikoni dhe Alloy watches, 45-50 ditë për lëkurë kuarc watches vërtetë çeliku movt, 60-70 ditë për Automatik watches.

A mund të shtypura logo / barcode / unike numrin tonë kodin QR / seri në wristbands tuaja?

Po sigurisht. Dhe ne mund të bëjë renderings me logo / etiketë tuaj private për të konfirmuar finalen jashtë në kërkim të watches tuaj.

A mund të urdhërojë disa mostra për testim tonë?

Sure, ne mund të prodhojë mostrën e para-prodhimit për ju me mallrave të mbledhur.

ngarkuar Marrja e mostrave mund të kthehet kur totale rendi qty arrijnë standardin tonë.

Çfarë është moq tuaj (Minimale Rendit Sasia) të çdo model.

Moq jonë është 500pcs për watches band lëkure, 500pcs / COLOR për silikoni dhe grupit plastike watches.

A mund të rregulloje orën time në formë të veçantë?

Po, ne bëjmë OEM dhe ODM, vetëm më tregoni idenë tuaj. Moq është e njëjtë si mënyrë normale, vetëm 500pcs.

A mund të jetë agjent tuaj në vendin tim.

Po, të mirëpritur të jetë partneri ynë, ju lutemi na kontaktoni në qoftë se ju e keni këtë qëllim.

Ne kemi besim të dy ne mund të gjeni një mënyrë e mirë për të filluar bashkëpunim afatgjatë.

Si mund të kontrollit të cilësisë?

Stafi QC ynë do të kontrolluar cilësinë para se të prodhimit, në prodhimin dhe para lindjes. Para se të prodhimit, kontrolloni të gjitha lëndëve të para është i freskët dhe eko-miqësore.

Në prodhimin, kontrolloni çdo pjesë është i kualifikuar dhe të shikojnë funksion duke punuar mirë.

Para dorëzimit, kontrolloni çdo orë është e mbushur mirë, pa defekte, dhe sigurohuni watches janë të paketuara në paketën e duhur dhe kodin UPC, manual.

Po në lidhje me metodat e anijeve?

Ne ofrojmë metoda të ndryshme të anijeve: Nga deti, nga ajri, nga tren apo Express (DHL / UPS / TNT / FEDEX).

Për dërgesë urgjente, ne sugjerojmë përdorim Express ose nga ajri.

Nëse keni kohë të mjaftueshme për të pritur, nga deti është zgjedhja më e mirë me kosto më të lirë.

Për cilin vend ju eksportit watches tuaj?

We are cooperating with international watch importers and brands, like Disney, Aldi, NBCU.

Main exported to USA, Italy, Japan, Australia. If you have any other questions, welcome to contact us at any time.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!