• 1-Vtime-at-hk-watch-fair-2019
  • LUXURY watch
  • CHRONOGRAPH watch
  • ULTRA THIN WATCH
  • vtime-watch-factory-production-1
  • rpt

за нас

Vtime нудат еден-стоп ОЕМ и ODM услуга за сите рачни часовници  и слични додатоци.

Нашите клиенти треба само да ни кажете вашата идеја, ние ќе ги заврши сите на остатокот од работа до часовникот пристигнуваат на вашата рака.

Нашиот професионален тим дизајн ќе понуди натпреваруваат часовник рендерирање за да се потврди надвор во потрага и спецификации.

Уникатен совршен часовници Рачниот зглоб ќе бидат креирани од Vtime за вас, врз основа на повеќе од 15 години богато искуство во часовник индустрија. Нашето производство тим е многу вешти во производство на разни рачни часовници, вклучувајќи Автоматски часовници , кварцни часовници , дигитални часовници , паметни часовници.

За било какви прашања, добредојде да контактирате со нас.

Вести

На вечна вредност на брендот не е "Вести".
Што е напишано за тоа, е!

партнер

Осветлени од висока естетика и елеганција од најпознатите луксузни брендови

WhatsApp Онлајн Chat!